Home Pro žáky a rodiče Aktuálně Happy snack - Školní automat na svačinku
Pro žáky a rodiče

Happy snack - Školní automat na svačinku

Vážení rodiče, rádi bychom vám sdělili, že je od začátku nového školního roku v budově školy umístěn automat na svačinky, jehož obsah je v souladu s pamlskovou vyhláškou. 

V nabídce dodavatele jsou neochucená i ochucená mléka, slané křupinky, sladké polštářky, müsli tyčinky, ovocné tyčinky, cereální a zeleninové snacky, sušené maso, ovocné lisované šťávy a přesnídávky bez přidaného cukru, neperlivé i ochucené nápoje, vody a džusy.  Konkrétní sortiment pro náš školní automat se může lišit a nemusí obsahovat vše z nabídky dodavatele. Automat se nachází ve 2. patře naproti výtahu.

Pro nákup svačinky z automatu je nutné si stáhnout mobilní aplikaci Happysnack®, přes kterou se dobíjí kredit k nákupu a provádí úpravy uživatelského účtu. Každý žák obdrží kartu Happysnack® do školního automatu od třídního učitele, kterou potřebujete k založení účtu. Aplikace umožňuje nastavení denního limitu
i omezení výběru svačinek. Aplikaci můžete mít v mobilu nainstalovanou vy, není nutné, aby ji mělo nainstalované v mobilu vaše dítě. Cena svačinek v automatu se zobrazí vždyu každé konkrétní svačinky na displeji automatu před potvrzením nákupu. V aplikaci vidíte cenu svačinky v záložce „Produkty v automatu“.

Více informací naleznete na webu https://happysnack.cz/ nebo na letáčku na webu školy a v nainstalované aplikaci.

 V případě ztráty karty postupujte podle návodu na adrese: https://happysnack.cz/happykarta/

Nová karta bude k vyzvednutí na sekretariátu školy.