Home Školní družina Aktuality Rozloučení s družinkou - opékání špekáčků
Školní družina

Rozloučení s družinkou - opékání špekáčků

Na závěr školního roku jsem si s dětmi ze III.oddělení školní družiny užila příjemné rozloučení. Počasí nám přálo až příliš – sluníčka bylo opravdu hodně, ale ani vysoké teploty neodradily děti ani jejich rodiče od společného setkání.

Nechybělo opékání špekáčků, povídání, smích a příjemně strávený čas ve velmi přátelské atmosféře. Velkou radost mi udělala hojná účast rodičů, kteří přišli podpořit své děti a společně s námi zakončit další školní rok.

Děkuji všem za účast, dobrou náladu a krásně strávené odpoledne. 

Žáková Míša 
vychovatelka III. oddělení