Home Školní družina Aktuality Sportovní den mládeže s TAJV (semifinálové kolo v rámci celé ČR)
Školní družina

Sportovní den mládeže s TAJV (semifinálové kolo v rámci celé ČR)

V úterý 25.10. se v rámci družiny uskutečnil 1. ročník Sportovního dne mládeže s TAJV (semifinálové
kolo v rámci celé ČR).

Děti se pod vedením trenéra Jana Váni vyzkoušely 5 disciplín (fotbal, florbal, friesbee, házená, tenis). Každý měl při plnění disciplín 2 pokusy, za které v 1. kole získal podle splnění 0-1-2 body, ve 2. kole 0-2-4 body. Po sečtení bodů postoupilo do semifinále 10 dětí s nejvíce body, těchto 10 dětí bylo rozděleno do 2 družstev, které se mezi sebou utkali v házené, vítězné družstvo 5 dětí postoupilo do finále.

Nejlepší pětice (Tina Kuglerová, Stela Přerovská, David Boček, Alex Orvos, Viktor Vícen) se mezi sebou opět utkala v již zmíněných disciplínách o 3 nejlepší místa. Za každou splněnou disciplínu získali 1 bod, po sečtení se na 3. místě umístil Alex Orvos, na 2. místě Viktor Vícen a na 1. místě David Boček. Výherci postoupili do celorepublikového finálového kola, které se uskuteční v prosinci v Poděbradech. Jelikož byly děti moc šikovné, získala naše škola ještě 2 vstupenky na finále navíc. Po zvážení všech pro a proti jsme tyto vstupenky předali Dominiku Švandovi a Stely Přerovské, kteří se připojí k vítězné trojici a společně nás budou reprezentovat.

Všichni si kromě úžasných zážitků a sportovně stráveného odpoledne odnesli diplom a sladkou odměnu. Sportovní den byl skvělý, děti báječné a šikovné, proto se těšíme na další ročník, který se uskuteční v příštím roce.